Gazetarja zbulon djemtë që janë “më të mirë” në seks, pozicioni që kërkon më shumë “punë”

schedule14:36 - 6 Mars, 2021

schedule 14:36 - 6 Mars, 2021

Gazetarja Zhaklina Lekatari është dalluar gjithmonë për natyrën e saj të drejtëpërdrejtë. Që me hapjen e blogut të saj, ku trajtohen çështje të lidhura me erosin, ajo është cilësuar edhe si vajza që thyen ‘tabu’.

Së fundmi, e ftuar në “Nuk është karantinë”, Zhaklina ka folur për stërvitjen dhe kohën që kalon në palestër, duke theksuar se marrëdhënia seksuale, e cila sipas saj nuk hyn te ushtrimi fizik, por shërben për të çliruar hormonet.

LEXO EDHE:  “Seksi hyn te ushtrimi fizik”, gazetarja: Edhe me mua më shkon mendja

E pyetur nga moderatori Eni Shehu, se cilët janë djemtë që kryejnë marrëdhënie seksuale më mirë, gazetarja ka thënë me plot humor: “Ata që janë të dobët dhe të shëmtuar”.

Më tej, ajo i është përgjigjur edhe pyetjes se cili është pozicioni që kërkon më shumë kalori.

“Nëse është djali është kur ai e mban te krahët vajzën se normalisht do më shumë kalori”, tha Zhaklina./abcnews.al