Gaz Paja i dedikon fjalët romantike bashkëshortes në dy vjetorin e martesës

schedule18:15 - 2 Qershor, 2021

schedule 18:15 - 2 Qershor, 2021

Gaz Paja është një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Aktori i humorit feston sot 2 vjetorin e martesës me Ira Seferin, me të cilin ka dhe një djalë. Si rrallëherë, në këtë ditë kaq të rëndësishme për ta, aktori i ka kushtuar partneres disa fjalë romantike.

“Dy vite më parë lidha kurorë me një bionde. Për këtë brunes po flas. Të dua Ira Seferi me çdo lloj ngjyre.”, ka shkruar Gazi krahas fotografisë me partneren e tij. E surprizuar nga fjalët e bashkëshortit, ira ia ka kthyer: “Aaa faleminderit për surprizën Aga. Të duaaa.” /abcnews.al