Fushata për zgjedhjet, Kryemadhi: Qëllimi i saj karrigia e pushtetit, Rilindja ikën në 25 prill

schedule20:10 - 22 Shtator, 2020

schedule 20:10 - 22 Shtator, 2020

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shpërndarë një postim të Edmond Haxhinastos nga një takim që ka zhvilluar me disa banorë në Shalës dhe akuzon qeverinë e kryeministrit Edi Rama.

Rilindja nuk do t’ja dijë as si jetojnë dhe  as çfarë nevojash kanë njerëzit. Qëllimi i saj është vetëm karrigia e pushtetit. Kjo përfundon në 25 prill 2021’ shkruan kryetarja e LSI-së.

Edhe pse 7 muaj nga data e zgjedhjeve, partitë politike kanë nisur fushatën që tani për 25 Prillin e vitit 2021. db/Abcnews.al