Fotot provokuese të modeles së njohur, “tërbohen” dy futbollistët italianë

schedule18:09 - 3 Shkurt, 2020

schedule 18:09 - 3 Shkurt, 2020

Një nga modelet më të njohura në Instagram, Jessica Aidi, ka marrë komente nga dy futbollistët italianë, Marco Verratti (partneri i saj) dhe Marco Borriello. Të dy lojtarët nuk kanë ngurruar t’i komentojnë bukuroshes, e cila ndiqet nga 120 mijë fansa në Instagram.

Fillimisht, ishte Verratti ai që komentoi hapur partneres së tij, duke i shkruar bukuroshesh Aidi: “Zemër, hajde në shtëpi”. Ky koment i mesfushorit të PSG-së, mori menjëherë vëmendje të madhe, duke marrë disa pëlqime dhe përgjigje.

Ndërsa Marco Borriello, u “ftua” në këtë postim. Ish-bomberi italian njihet si një “Don Zhuan” në Itali dhe në postimin e bukuroshes, i bënë tagg disa fansa të tij. Dhe Borriello, tha që nuk ka ndërmend të ngacmojë partneren e Verrattit dhe fansit që i bëri tagg, iu kthye: “Ki kujdes për motrën tënde”./abcnews.al