FOTOT e ëmbla: Emi mbush 1-vjeçe dhe mami Jonida jeton vetëm për të

schedule12:27 - 18 Qershor, 2021

schedule 12:27 - 18 Qershor, 2021

Sot është një ditë e veçantë në familjen e aktores dhe moderatores, Jonida Vokshi. Vajza e saj, Emi feston ditëlindjen e parë dhe për prindërit nuk ka gëzim më të madh.

Nuk kishte se si të mungonte dhe një urim nga mami Jonida për vogëlushen që i ka ndryshuar jetën. Ajo ka publikuar në Instagram disa foto të ëmbla dhe i ka shoqëruar me disa fjalë vërtetë të ngrohta.

Si sot para 1 viti, ne 12.04 te pashe futyren per here te pare, te degjova zerin dhe te ndjeva aromen. Qe nga ky sekond e perjete jeton mama vetem per ty Emushe!
Zoti te bekofte gjithe jeten per kete lumturi te papershkrueshme qe i ke dhene mamit dhe babit”, ka shkruar Vokshi e emocionuar./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)