FOTO/ Zhveshur mes dëborës së akullt, vajzat shqiptare nuk pyesin

schedule14:04 - 24 Janar, 2020

schedule 14:04 - 24 Janar, 2020

Aktualisht jemi në stinën më të ftohtë dhe gjëja më me mend që mund të bëjmë është qëndrimi pranë oxhakut në shtëpi.

Mirëpo ka nga ata që zgjedhin që ditët e ftohta t’i kalojnë në zonat malore, aty ku bëhet ski e ku kalohet bukur nën shoqërinë e miqve apo familjarëve.

Bëhen selfie, foto të veçanta, video të bukura por me raste edhe photoshooting.

Disa vajza të njohura shqiptare kanë “sfiduar” temperaturat në minus duke dalë në mes të dëborës me bikini ose duke qënë pak të mbuluara./abcnews.al