FOTO/ Zhduket 15-vjeçarja, autoritetet greke japin alarmin

schedule19:03 - 7 Maj, 2021

schedule 19:03 - 7 Maj, 2021

Një vajzë e moshës 15-vjeçare nga Kazakistani është zhdukur dy ditë më parë në Selanik.

Mediat greke bëjnë me dije se Camilla S. , 15 vjeç , me origjinë nga Kazakistani u largua nga banesa të mërkurën në mbrëmje rreth orës 20:00. Ajo ka një gjatësi 1.70 me flokë ngjyrë kafe dhe sy të zinj.

Në momentin kur u largua nga shtëpia 15-vjeçarja kishte veshur pantallona të zeza, bluzë të zezë me vija të bardha ndërsa mbante një çantë shpine dhe syze të errëta./mv.abcnews.al