FOTO/ Zbulohet sozia e këngëtares Nora Istrefi

schedule21:43 - 5 Prill, 2021

schedule 21:43 - 5 Prill, 2021

Kur thuhet emri Ermira Ferati mund të duket jo shumë i dëgjuar, por kur shikon portetin e 26-vjeçares menjëherë të vjen në mendje këngëtarja e njohur, Nora Istrefi.

Blogerja e re nga Mitrovica kanë një ngjashmëri shumë të madhe me Norën, sa mund të cilësohet edhe si sozia e saj.

 

Njejtë si Nora, Ermira është nënë, por e dy djemëve: Anuarit dhe Noelit.

Sa i përket karrierës, ajo po e synon një kulm, që lidhet me modën në Gjermani./abcnews.al