FOTO/ Zajmina Vasjari feston ditëlindjen, detaji që tërhoqi vëmendjen nga festa

schedule16:43 - 18 Qershor, 2020

schedule 16:43 - 18 Qershor, 2020

Sot ka qenë një ditë e veçantë për këngëtaren dhe modelen Zajmina Vasjari. Ajo ka festuar ditëlindjen.

Zajmina ka ndarë me ndjekësit në Instagram pamje nga festa e ditëlindjes. Zajmina, shihet  e veshur me të kuqe, ndërsa ka festuar krah bashkëshortit dhe vajzës së vogël.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka marrë torta, e cila ndryshe nga çfarë jemi mësuar ishte në ngjyrë të zezë.

Po ashtu edhe në dizajnin e festës mbizotëron ngjyra e zezë, e cila duket se është e preferuara e Zajminës. Në festë mbizotërojnë ngjyrat kuq e zi.

/abcnews.al