FOTO/ Tradhton bashkëshorten? Ermal Fejzullahu prezanton publikisht “të dashurën”

schedule08:39 - 9 Tetor, 2020

schedule 08:39 - 9 Tetor, 2020

Çifti i njohur, Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë të martuar prej disa vitesh dhe kanë bashkë katër fëmijë.

Ata publikojnë shpesh foto me njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe duken shumë të lumtur.

Miëpo, së fundmi këngëtari i ka surprizuar të gjithë. Ai ka “tradhtuar” bashkëshorten e tij dhe u prezantoi ndjekësve “të dashurën” e re.

Ermali ka publikuar në Instagram një foto ku shihet përkrah një arushi të madh dhe e ka shoqëruar me një mbishkrim epik.

“Me të dashurën”, shkroi Fejzullahu në foto. l.k/abcnews.al