FOTO/ Tenton të hajë elefantin, krokodili mbetet nën të

schedule15:50 - 19 Tetor, 2019

schedule 15:50 - 19 Tetor, 2019

Në një betejë për jetë a vdekje mes një elefanti dhe krokodili, triumfator ka dalë ky i fundit, por kjo sa për të thënë pasi në fund të dyja kafshët ngordhën.

E teksa betejën e fitoi krokodili, elefanti duke dhënë shpirt ka rënë mbi krokodilin duke e shtypur.

Ata u gjetën të pajetë nga një grup eksploratorësh.