FOTO/Sot në familjen e Butrint Imerit ka festë dhe këngëtari nuk nguron të prezantojë prindërit

schedule12:43 - 6 Maj, 2021

schedule 12:43 - 6 Maj, 2021

Këngëtari i pëlqyer nga vajzat, Butrint Imeri është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Përmes një postimi të fundit ai ka bërë me dije se sot prindërit e tij festojnë 31-vjetorin e martesës.

“Urime 31 vjetori i martesës, nënë dhe baba”, ka shkruar këngëtari në dy fotot e publikuara.

Kujtojmë që para disa ditësh, Butrinti ka zbuluar se po vjen me një projekt të ri. Mirëpo, shumë persona në rrjetet sociale kanë nisur të komentojnë se vija melodike e këngës duket shumë e ngjashme me hitin “Sugar” të Zubi dhe Anatu./abcnews.al