FOTO/ Sheriff Tiraspol tallet keq me Realin, ja postimi i klubit moldav

schedule21:05 - 29 Shtator, 2021

schedule 21:05 - 29 Shtator, 2021

Sheriff Tiraspol befasoi dje në mbrëmje Realin duke e mposhtur 1-2 në Bernabeu.

Ekipi moldav merr pjesë për herë të parë në këtë kompenticon dhe fitorja u bë virale në rrjetet sociale.

Por klubi nuk ka nguruar të ironizojë Realin në rrjetet sociale duke postuar këtë foton në llogarinë e tyre në Instagram. /abcnews.al/