FOTO/ Rita Ora pozon e zhveshur para pasqyrës

schedule16:43 - 2 Dhjetor, 2021

schedule 16:43 - 2 Dhjetor, 2021

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka tërhequr sërish vëmendjen me pozat seksi që ka ndarë në rrjete sociale. Së fundmi, ylli i hitit “Hot Right Now” ka fotografuar veten në pasqyrë teksa shihet komplet e zhveshur.

Rita ka qenë e komentuar muajt e fundit dhe për romancën me regjisorin Taika Waititi. Mediat e huaja shkruajnë se artistja e ka prezantuar regjisorin me familjen e saj dhe madje kanë planifikuar martesën.

Rita Ora heads out with rumoured beau Taika Waititi as beaming pair get closer – Aktuelle Boulevard Nachrichten und Fotogalerien zu Stars, Sternchen,…

Në një intervistë për Vogue Australia, kur u pyet për regjisorin, Rita tha: “Unë jam në një vend të mrekullueshëm në jetën time, kjo është gjithçka që mund të them për këtë.”

Rita Ora and Taika Waititi make red carpet debut

/abcnews.al