FOTO/ Pamje të rralla, Lautaro Martinez firmosi kontratën me Atletico Madrid, por ndodhi e papritura

schedule18:30 - 27 Qershor, 2022

schedule 18:30 - 27 Qershor, 2022

Lautaro Martinez sot është një nga lojtarët kryesorë të Interit, por një prapaskenë e pazbuluar më parë ka ndodhur në vitin 2017.

Ai firmosi kontratën e tij me Atletico Madrid, madje kishte kaluar edhe vizitat mjekësore. Por e papritura ndodh në momentin e fundit, Interi shfaqet në skenë dhe Lautaro ndryshon mendjen.

“El Toro” është duke bërë emër të madh në historinë e sulmuesve të Interit dhe ai nuk është penduar që ka zgjedhur Interin në sekondën e fundit./ h.ll/abcnews.al