FOTO/ “Pa asnjë filtër dhe pas shtatzënisë”, fytyra engjëllore e partneres së Iscos

schedule10:55 - 27 Janar, 2021

schedule 10:55 - 27 Janar, 2021

Isco nuk po kalon kohë të mira brenda fushës, por po korr sukses të madh jashtë saj. Mesfushori ka një nga të partneret më të bukura në Spanjë dhe jo vetëm, teksa dashuria mes tyre është kurorëzuar me dy fëmijë, i fundit para vetëm 3 javësh.

Bashkëshortja e mesfushorit, Sara Salamo është shumë aktive në Instagram, ku grumbullon mbi 900 mijë ndjekës. Së fundmi ajo ka postuar dy foto në rrjetet sociale, të cilat ka vendosur t’i publikojë pa bërë asnjë rregullim, siç ndodh rëndomtë në Instagram, që fotot kalojnë fillimisht në filtra e programe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Sálamo (@sarasalamo)

Përveç eliminimit të filtrave bukuroshja nuk ka bërë as makeup dhe duket thjesht engjëllore. Ajo ka një marrëdhënie të shëndetshme me Iscon dhe mesfushori me siguri e ndjen veten me fat. /abcnews.al