FOTO/ Njihuni me të dashurën yll të Andrea Pinamontit

schedule19:27 - 17 Mars, 2023

schedule 19:27 - 17 Mars, 2023

Këtë sezon, sulmuesi i Sassuolo-s, Andrea Pinamonti ka shënuar katër gola në 22 ndeshje të Serisë A. 23-vjeçari italian është frymëzuar nga e dashura e tij, artistja nga Bjellorusia, Dasha Lapushka, për të shënuar edhe më shumë.

Nga një lidhje e mëparshme, 30-vjeçarja Dasha tashmë ka një fëmijë. Vajza e pozicionon veten si një artiste që pikturon. Lapushka poston jo vetëm punën e saj, por edhe foto me bikini.

Shtypi i huaj e quan Lapushkën “të dashurën më të bukur të një futbollisti”. Fansat e vajzës lënë komente me komplimente të tilla e të ngjashme nën postimet e saj në rrjetet sociale. /G.D abcnews.al/

Burimi: Sport24

Dasha Lapushka là ai mà khiến fan ú òa, ca ngợi là WAG đẹp nhất thế giới - Hình 3

Lapushka dhe Pinamonti: