FOTO/ Nga Rooney te Ranieri, disa nga fotot më të bukura në 20 vitet e fundit në Angli

schedule10:45 - 18 Maj, 2022

schedule 10:45 - 18 Maj, 2022

Futbolli ka shumë momente të bukura që nuk shpëtojnë ndonjëherë nga fotografët, të cilët shkrepin çdo pamje.

Në 20 vitet e fundit janë grumbulluar disa nga fotot më ikonike dhe të paharrueshme nga fansat e futbollit dhe jo vetëm.

Të preferuarit e Premierligës, Wayne Rooney, Steven Gerrard, Arsene Wenger dhe Sir Alex Ferguson, të gjithë janë të dukshëm në listë për të gjetur “Foton e Shekullit” të Barclays./ h.ll/abcnews.al