FOTO/ Në mes të dëborës, këngëtarja shqiptare pozon me bikini

schedule16:37 - 17 Janar, 2021

schedule 16:37 - 17 Janar, 2021

Këngëtarja shqiptare, Vesa Smolica,  i ka befasuar të gjithë me fotot e publikuara këtë fundjavë. Kur i gjithë vendi dhe Evropa është përfshirë nga acari, ajo duket se nuk i ka problem temperaturat.

Vesa ka publikuar në Intagram dy foto ku shfaqet e veshur me bikini në mes të dëborës.

Vetëm me një pallto hedhur supeve Smolica ka pozuar e qetë, pavarësisht se temperaturat mund të jenë minus disa gradë.

“A ma nxeht mrena a jashtë?”, me këtë pyetje e ka shoqëruar ajo postimin e saj. l.k/abcnews.al