FOTO/ Mozzik takon më në fund të bijën Hana pas karantinës

schedule23:21 - 22 Maj, 2020

schedule 23:21 - 22 Maj, 2020

Reperi Mozzik është takuar me të bijën Hanna pas dy muajsh në karantinë. Ai ka ndarë disa foto në Instastory me të bijën, teksa të dy janë veshur me atlete të njëjta.

Gjatë karantinës Hanna ka qëndruar me të ëmën Loredana e cila po qëndron në Zvicër.

Pavarësisht ndarjes së tyre, Loredana dhe Mozzik janë shfaqur gjithmonë bashkë për të mirën e të bijës./abcnews.al