FOTO/ Monika debaton ashpër me Ilirin, veprimi i Donaldit epik

schedule22:50 - 21 Janar, 2022

schedule 22:50 - 21 Janar, 2022

Monika Lubonja dhe Iliri Shaqiri kanë pasur një debat të fortë mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Monika kujtoi se Iliri shpesh i ka thënë se do të largohet nga shtëpia, ndërkohë që Iliri e akuzoi se Lubonja “ka një dorë në bakllava, tjetrën në revani dhe rri pas çiftit Donald-Beatrix për të përfituar”.

Debati vazhdoi gjatë, edhe pasi u mbyll lidhja me studion. Madje, Monika u ngrit në këmbë, ndërsa i fliste me tone të ashpra Ilirit.

Mirëpo, ai që ka surprizuar më shumë ka qenë reagimi i Donaldit, i cili qëndroi pa folur, duke tundur në litar një kishte në dorë./abcnews.al