FOTO/ Modele për veshjet intime, Irina Shayk nuk fsheh asgjë!

schedule23:00 - 3 Qershor, 2020

schedule 23:00 - 3 Qershor, 2020

Irina Shayk, ish-partnerja e Cristiano Ronaldos, është një ndër modelet më të famshme në botë. Bukuroshja ruse ndiqet nga më shumë se 13.5 milion fansa vetëm në Instagram dhe shpeshherë është në qendër të vëmendjes.

Kështu ka ndodhur dhe me një nga postimet më të fundit të saj, ku ka pozuar me bikini transparentë, si modele për kompaninë e veshjeve intime, “Intimissimi”.

Shayk, pas ndarjes me Cristiano Ronaldos, vazhdoi një lidhje dashurie me aktorin e famshëm amerikan, Bradley Cooper. Ndërsa ylli portugez i Juventusit, është në krahët e Georgina Rodriguez./abcnews.al