FOTO/ Me rastin e ditëlindjes, Jonida Vokshi prezanton për herë të parë vëllain

schedule12:41 - 23 Shkurt, 2021

schedule 12:41 - 23 Shkurt, 2021

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka  prezantuar për herë të parë vëllain e saj.

Shkak është bërë ditëlindja e tij dhe nuk kishte se si të mungonte një urim nga Jonida.

Ajo publikuar në Instastory dy foto me vëllain dhe i ka treguar se sa e do. Mirëpo, të gjithëve i ka rënë në sy ngjashmëria mes tyre që është shumë e madhe.

“Edhe 100 të lumtura shpirti motrës. Daja Emit, u gëzofsh gjithmonë, të dua shumë”, ka shkruar Jonida krah fotove.l.k/abcnews.al