FOTO/ Më e dashuruar se kurrë, Fifi shfaqet duke u puthur me partnerin

schedule20:20 - 4 Mars, 2022

schedule 20:20 - 4 Mars, 2022

Këngëtarja e njohur, Fifi po shijon periudhën më të lumtur të jetës. Prej disa muajsh, ajo është në një lidhje dashurie me Adis Patushin, i cili njihet si ish-bashkëshorti i Adrola Dushit.

Fifi nuk nguron të ndajë herë pas here foto të ndryshme në rrjetet sociale, ku duket shumë e dashuruar.

Së fundmi, ajo ka postuar dy imazhe të reja me Adisin, në njërën prej të cilave shfaqet duke u puthur.

“Përtej gjithësisë, me ty, vetëm ty”, ka shkruar këngëtarja krahas postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Sa i përket karrierës muzikore, kënga e fundit që Fifi ka publikuar është ajo me titull “Hana”, në bashkëpunim me Dj PM dhe Dj Dagz./abcnews.al