FOTO/ Marina dhe Geti ‘arratisen’ për pushime në këtë destinacion

schedule17:22 - 2 Shkurt, 2021

schedule 17:22 - 2 Shkurt, 2021

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar. Ajo janë gjatë gjithë kohës në lëvizje, kur bëhet fjalë për pushimet.

Së fundmi, çifti kanë vendosur që në fillim të këtij muaji të udhëtojnë për disa ditë relaks.

Dyshja kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram, përmes së cilave kanë treguar se kanë udhëtuar për në Itali.

Kujtojmë se Getoar Selimi kohën e fundit nuk ka qenë aktiv me projekte të reja muzikore, në anën tjetër Marina është e angazhuar në emisionin e saj./abcnews.al