FOTO LAJM/ Kamioni del nga rruga te kthesa e Murrashit në Librazhd

schedule12:16 - 1 Tetor, 2022

schedule 12:16 - 1 Tetor, 2022

Një maune ka dalë nga rruga te kthesa e Murrashit në Librazhd.

Shkak janë bërë reshjet e shiut dhe lagështia në rrugë.

Dalja e maunës nga rruga ka shkaktuar bllokim të qarkullimit të automjeteve.

Nuk raportohet për persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia rrugore e cila po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

/Abcnews.al/