FOTO/ Kryemadhi befason sërish me look-un në Kuvend, zonjat socialiste që zgjodhën ngjyrat e ndezura

schedule15:20 - 16 Shtator, 2021

schedule 15:20 - 16 Shtator, 2021

Në seancën e dytë plenare për këtë session parlamentar deputetet në Kuvend kanë tërhequr sërish vëmendje me look-un e tyre.

Ashtu në seancën e parë Kryemadhi ka befasuar me look-un e ri ndërsa ka zgjedhur një fustan në rozë të lehtë dhe stilin e ri të flokëve.

Zonjat e maxhorancës kanë zgjedhur një stil si në një linjë me njëra tjetrën me pantallona dhe xhaketë serioze.

Blerina Gjylameti, Milva Ekonomi dhe Antoneta Dhima kanë spikatur me ngjyrat më të ndezura. m.v/abcnews.al