FOTO/ ‘Kjo jam unë’, Loredana ‘prezanton’ veten pa ‘make up’

schedule11:22 - 24 Shkurt, 2021

schedule 11:22 - 24 Shkurt, 2021

Rep-artistja e njohur Loredana është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan herë pas here foto të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një foto të postuar në Instastory.

Loredana ka publikuar një foto të zmadhuar të fytyrës së saj, pa filtra dhe pa pikë grimi.

“Kjo jam në të vërtetë unë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Kujtojmë se Loredana është ribashkuar me Mozzikun dhe ndodhen prej disa ditësh me pushime në Dubai./abcnews.al