FOTO/Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e të birit

schedule11:16 - 25 Qershor, 2022

schedule 11:16 - 25 Qershor, 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Edita Sopjani është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur ajo përmes një postimi në Instagram.

Edita ka postuar disa foto, ku shfaqet me të birin e porsalindur nga spitali. Ajo i ka shoqëruar këto imazhe të ngrohta dhe me një dedikim, me anë të të cilit ka zbuluar edhe emrin e të birit, Rio.

“Jeta jonë u plotësu me ty Rio jonë!
Mirë se erdhe në mesin tonë, do të të duam pa fund unë e Babi!
23.06.22”, ka shkruar Edita.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Edita Sopjani është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur ajo përmes një postimi në Instagram.
Edita ka postuar disa foto, ku shfaqet me të birin e porsalindur nga spitali. Ajo i ka shoqëruar këto imazhe të ngrohta dhe me një dedikim, me anë të të cilit ka zbuluar edhe emrin e të birit, Rio.
“Jeta jonë u plotësu me ty Rio jonë!
Mirë se erdhe në mesin tonë, do të të duam pa fund unë e Babi!
23.06.22”, ka shkruar Edita.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edita Sopjani (@sopjaniedita)

Ndërkohë, komentet kanë qenë të shumta, ku të gjithë e uronin këngëtaren lidhur me këtë ngjarje të rëndësishme në jetën e saj./abcnews.al