FOTO/ Georgina e disa viteve më parë, zbulohen fotot e vjetra të modeles

schedule23:56 - 28 Nëntor, 2020

schedule 23:56 - 28 Nëntor, 2020

Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, të cilët i përdor edhe për reklamimin e bizneseve në ndryshme si modele. Padyshim tashmë fotot tashmë kanë një cilësi shumë të madhe dhe Georgina shfaqet më perfekte se kurrë.

Por edhe ajo e ka jetuar kohën e fillimeve të rrjeteve sociale dhe duket se ka lënë gjurmë nga atëherë. Një faqe Instagrami në Spanjë ka publikuar disa foto të kohëve më parë, kur modelja nuk njihej me Ronaldon dhe i ka krahasuar me të tanishmet.

Në foton e publikuar komentet janë të ndryshme, teksa shumica nuk supozojnë për ndërhyrje të spanjolles. Në fakt ndryshimi është shumë i madh, por një pjesë të “magjisë” e ka profesionalizmi i fotove, përveç faktit se në atë kohë buza e Georginas ishte më pak voluminoze. /abcnews.al