FOTO/ Formacionet zyrtare të sfidës Dynamo Kiev – Bayern Munich në Champions League

schedule18:04 - 23 Nëntor, 2021

schedule 18:04 - 23 Nëntor, 2021

Dynamo Kiev dhe Bayern Munich do të përballen në Champions League në orën 18:45, ndeshje të vlefshme për fazën e grupeve.

Bayern ndodhet në vendin e parë në grupin E teksa ka grumbulluar 12 pikë ndërsa Dynamo Kiev ka vetëm 1 pikë në 4 ndeshje të luajtura.

Tashmë janë mësuar formacionet zyrtare për ndeshjen Dynamo Kiev – Bayern Munich.

/f.a/abcnews.al