FOTO/ Formacionet zyrtare Lazio-Atalanta, Strakosha kundër Djimsiti

schedule20:42 - 22 Janar, 2022

schedule 20:42 - 22 Janar, 2022

Pas pak do të luhet ndeshja midis Lazio-Atalanta.

Ndeshja pritet të jetë me intensitet të lartë dhe me gola pasi të dyja ekipet shënojnë shumë. Strakosha dhe Djimsiti do të startojnë si titullarë për ekipet e tyre përkatëse.

Atalanta do të tentojë fitoren për të ushtruar presion në 3 vendet e para ndërsa Lazio për të zënë një vend në Evropë./h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare: