FOTO/ Formacionet e mundshme Genoa-Milan

schedule09:35 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 09:35 - 1 Dhjetor, 2021

Milan do të ndeshet sot në mbrëmje ndaj Genoas në shtëpinë e këtyre të fundit.

Kuqezinjtë vijnë nga një humbje e befasishme në shtëpinë e tyre me rezultatin 1-3 ndaj Sassuolos. Pioli do të ketë disa mungesa  si Giroud, Rebic, Calabria dhe Castillejo.

Milan-it nuk i lejohen hapa fals sot pasi do të rrezikonte rrugëtimin për Skudeto./h.ll/abcnews.al

Formacionet e mundshme: