FOTO/ Fjolla Morina shfaqet seksi në vaskë, ka një mesazh për mediat pas lirimit nga qelia

schedule22:43 - 4 Maj, 2022

schedule 22:43 - 4 Maj, 2022

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina u arrestua ditën e sotme nga forcat blu në Prishtinë. Lajmin u konfirmua nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Sipas tij, këngëtarja u lirua me procedurë të rregullt pas arrestimit.

LEXO EDHE: Lirohet Fjolla Morina, Policia e Kosovës jep detaje

Ndërkohë, pak minuta më parë, Fjolla ka postuar në Instagram një foto nga vaska, ku shfaqet shumë seksi. Ajo gjithashtu ka dhënë edhe një mesazh për mediat, të cilat sipas Morinës, duhet të merren me luftën dhe jo me të.

“Media te dashuna Apo kini pun shyqyr qi pe kini Fjolla Morines mja majt zhagin kto dit lufte e pju nxiri pi krizes shume.Energji pozitive jeni tum jep ju dua shume”, ka shkruar Fjolla krahas fotos./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)