FOTO/ Fifi dhe Adis Patushi “përballen” me Adrola Dushin, kush i bëri bashkë

schedule08:54 - 25 Nëntor, 2022

schedule 08:54 - 25 Nëntor, 2022

Pak ditë më parë, Xhensila Murtezaj festoi një vjetorin e themelimit të markës së saj të bukurisë. Këngëtarja e njohur mblodhi bashkë shumë miq dhe kolegë të saj të famshëm. Siç vihet re nga fotot që janë publikuar, pjesë e këtij eventi ishin dhe shumë personazhe mjaft të përfolur në mediat rozë.

Po flasim për çiftin shumë të komentuar Fifi dhe Adis Patushi. Por, gjithashtu u vu re prezenca e ish partneres së Adisit, modeles Adrola Dushi. Fifi dhe Adisi ka pozuar me Besin dhe Xhensilën ndërkohë që pak më tutje ka qenë dhe Adrola, e cila gjithashtu nuk ka kursyer foto me Xhensilën.

/abcnews.al