FOTO/ E veshur me bikini të zeza, Fjoralba Ponari tregon çfarë ka konstatuar nga jeta

schedule16:26 - 25 Gusht, 2020

schedule 16:26 - 25 Gusht, 2020

Fjoralba Ponari është një nga vajzat e ekranit shqiptar, që është dalluar gjithmonë për thjeshtësinë e saj.

Ndër të tjera, moderatorja spikat edhe për natyrën e drejtëpërdrejtë, ku nuk nguron herë pas here të flas hapur me ndjekësit në Instagram.

Mirëpo, së fundmi Fjoralba i ka surprizuar të gjithë, pasi ka publikuar një foto nga plazhi, në të cilën shfaqet me bikini dhe kapele të zezë.

Moderatorja ka marrë shumë komplimenta për linjat trupore perfekte, ndërsa edhe këtë herë nuk ka nguruar të dalë në pah thjeshtësia e saj.

“Kam konstatuar që nëse e doni jetën, jeta ju do mrapsht”!, ka shkruar Ponari krahas fotos.

Kujtojmë që pak ditë më parë, ajo mbylli me sukses edicionin e parë të spektaklit muzikor “Jeho”./abcnews.al