FOTO/ E ulur mbi prehrin e partnerit, Fjolla Morina zbulon arsyen pse grinden

schedule21:35 - 15 Nëntor, 2020

schedule 21:35 - 15 Nëntor, 2020

Prej disa kohësh këngëtarja Fjolla Morina ka pranuar publikisht lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Si në çdo raport mes çifteve, edhe ata kanë pikat për të cilat grindjen.

Një prej tyre, duket se lidhet ekskluzivisht me Fjollën dhe peshën e saj.

Këtë detaj nga biseda me Fisnikun, e ka zbuluar vetë Fjolla përmes një postimi në Instastory ku ka publikuar një nga biseda.

Ndërsa më tej, ata duken se kanë bërë paqe, pasi këngëtararja ka postuar një moment, në të cilin shfaqet e lumtur në prehrin e partnerit. l.k/abcnews.al