Foto/ “Drita ime”, Mozzik publikon mesazhet me njeriun e shtrenjtë

schedule18:56 - 17 Korrik, 2020

schedule 18:56 - 17 Korrik, 2020

Mozzik ka publikuar mesazhet emocionuese me nënën e tij.

Reperi si duket ka rënë dakord për të kënduar në ndonjë klub nate të njohur dhe këtë ka menduar ta ndajë me nënën e tij.

“Edhe e kry”.

“Bravo nano. Ishalla veç suksese. Të përqafoj shumë,”– i shkroi nëna e tij.

Ndërsa Mozzik iu përgjigj: Ishalla nano, të dua.

“Drita ime”- përfundoi bisedën e ëma. Këtë bisedë reperi ka zgjedhur ta publikojë në Instagram.