FOTO/ Dojnën e mundon pyetja se si do të duket bebi, ndjekësit ia dhanë përgjigjen

schedule19:19 - 18 Maj, 2022

schedule 19:19 - 18 Maj, 2022

Dojna Mema dhe Vlashent Sata do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja e famshme po e shijon në maksimum këtë periudhë të rëndësishme, duke ndarë momente të këndshme me ndjekësit e tyre. Si çdo vajzë që pret të bëhet nënë, dhe Dojnën e mundojnë shumë pyetje.

Një ndër ta është se si do të duket vogëlushi. “Jam kurioze të di çfarë miksi mund të dalë mes këtyre të dyve”, ka shkruar Dojna krahas një fotoje ku shihet me Vlashentin. Ndjekësit i vënë në pah se me siguri bebi do të ketë kaçurrela si Vlashenti dhe sytë e bukur si Dojna.

/abcnews.al