FOTO/“Do na grijë nga lekët”, Arbana Osmani nis “ankesat” e para për Diellin tek Eduarti

schedule13:33 - 23 Janar, 2021

schedule 13:33 - 23 Janar, 2021

Prej disa muajsh, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Ndonëse nuk kanë postuar portretin e plotë të të birit, çifti kanë qenë aktiv në rrjetet sociale, ku kanë treguar se si ka ndryshuar jetesa e tyre tani.

Së fundmi, moderatorja ka publikuar në Instagram një foto, në të cilën shfaqet djali i madh, Joni bashkë me Diellin teksa luajnë lojën e preferuar, ‘lego’.

“Do na grijë nga lekët me këto lego dhe ky tjetri më duket, Eduart Grishaj”, ka shkruar Arbana përmbi foto, duke bërë edhe humor mes tyre.

Kujtojmë që edhe më herët Osmani ka treguar se ‘legot’ janë një ndër pasionet më të mëdha të Jonit dhe herë pas here blenë lojëra formuese. l.k/abcnews.al