FOTO/ Dikur deklaroi se i pëlqente të ishte djalë, si duket sot vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt

schedule20:20 - 18 Janar, 2021

schedule 20:20 - 18 Janar, 2021

Angelina Jolie shpesh shëtit në rrugët e Los Angeles me fëmijët e saj, por këtë herë për shkak të koronavirusit, daljet e tyre në publik kanë qenë mjaft të kufizuara. Kështu, kur lentet e paparacit e goditën së fundmi me vajzat e saj, Zahara dhe Silo për pazar, fansat u habitën kur panë që të vegjlit janë rritur mjaftueshëm.

Sidoqoftë, sytë u tërhoqën nga vajza biologjike e Jolie dhe Brad Pitt, Silo, e cila përveç faktit që është rritur shumë që kur mbushi 14 vjeç ka ndryshuar në mënyrë dramatike në pamje. Silo Pete në paraqitjen e saj të fundit publike kishte zgjedhur një pamje vajzërore nga kohërat e rralla. Dhe këtë e themi sepse që në moshë të re i pëlqente të vishej si djalë ndërsa gjithmonë kishte flokë të shkurtër.

 

Megjithatë, siç e shohim në foto, këto pamje i përkasin të kaluarës që kur Silo bjonde i ka hequr ato. Dhe ajo mund të ketë qenë e veshur me një maskë koronavirus, por mund të shihet se ajo ka pamjen e babait të saj, si dhe të njëjtët sy. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @famouskids_insta