FOTO/ “Dhjetor në Paris”, Wanda Nara provokon me foton e radhës

schedule23:57 - 16 Dhjetor, 2020

schedule 23:57 - 16 Dhjetor, 2020

Wanda Nara është një nga femrat më sharmante dhe provokuese pranë futbollit dhe prej vitesh tashmë po qëndron në krye të kësaj liste. Fotot e saj në Instagram janë në shënjestër të gjithë medieve dhe tifozëve.

 

Pas nudos mbi kalë, bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit vazhdon me foton e radhës seksi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Së fundmi ajo ka postuar një foto bardhezi, e veshur me Balmain Paris, ku reklamon me kuptimin e parë të fjalës gjoksin e saj, madje dikush do thonte më shumë seç duhet. /abcnews.al