FOTO/ Deputetët të buzëqeshur në seancën e fundit plenare, mbizotëruan ngjyrat! Harrohet distanca

schedule18:00 - 30 Korrik, 2020

schedule 18:00 - 30 Korrik, 2020

Ashtu si çdo të enjte, deputetët parakaluan sot për herë të fundit në këtë sesion parlamentar drejt selisë së Kuvendit ku u mbajt seanca për miratimin e ndryshimeve kushtetuese.

Fotografi Agim Rama ka kapur disa momente pikante dhe disa nga deputetet që ranë në sy para nisjes së seancës.

Veshjet e tyre mbizotërohen nga ngjyrat dhe lule, duke iu përshtatur kushtuar stinës dhe temperaturave të larta.

Ndërsa maskat dhe distanca nuk respektohen në çdo rast prej tyre pavarësisht rritjes së infeksioneve./abcnews.al