FOTO/Dafina Zeqiri tregon se si po duket si 32-vjeçare

schedule18:04 - 14 Prill, 2021

schedule 18:04 - 14 Prill, 2021

Sot për Dafina Zeqirin është një ditë e veçantë, pasi ajo feston ditëlindjen. Ka qenë i dashuri i saj, Dj Geek, i cili i ka bërë një surprizë speciale në mesnatë.

Sakaq, Dafina ka marrë urime të shumta në rrjetet sociale. Mirëpo, këngëtarja nuk ka nguruar të tregojë se si ndihet tashmë që është 32-vjeçe.

Përmes disa fotove të publikuara në Instagram, Dafina duket si gjithmonë në super formë dhe me linja perfekte.

“Si duken 32”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e postimit./abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)