FOTO/ Çifti i famshëm ndahet pas tre vitesh

schedule10:26 - 18 Gusht, 2022

schedule 10:26 - 18 Gusht, 2022

Liam Hemsworth dhe modelja Gabriella Brooks janë ndarë pas tre vitesh lidhje. Çifti u nda disa muaj më parë sepse aktori i “Hunger Games” donte të kthehej në punë pa ndonjë shpërqendrim, ka konfirmuar një burim për In Touch të hënën.

“Ai nuk donte të ishte i lidhur dhe puna është rritur që nga fundi i pandemisë”, shtoi burimi. Hemsworth, 32 vjeç dhe Brooks, 26 vjeç, u lidhën për herë të parë në fund të 2019-ës pas divorcit të tij nga Miley Cyrus dhe lidhjes së shkurtër me aktoren Maddison Brown.

Liam Hemsworth and his girlfriend Gabriella Brooks split after three years,  source claims

Modelja është zemërthyer nga vendimi i ish partnerit të saj. Romanca e tyre mori një kthesë kur dyshja u fotografuan në një plazh në Bayron Bay, Australi, në janar 2020, vetëm një muaj pasi Hemsëorth prezantoi Brooks me prindërit e tij.

Why did Liam Hemsworth and Gabriella Brooks split? Couple reportedly part  ways after 3 years of dating

/abcnews.al