FOTO/Çfarë po ndodh? Beatrix shfaqet e veshur me fustan nusërie, komentet dyshojnë për dasmë

schedule15:41 - 24 Qershor, 2022

schedule 15:41 - 24 Qershor, 2022

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, komentohet gjithmonë në mediat rozë. Ajo së fundmi është shfaqur e veshur me një fustan të bardhë nusërie, duke tërhequr vëmendje.

Kjo ka nxitur dyshime për një projekt të ri muzikor. Megjithatë, nuk kanë nguruar edhe komentet për një dasmë të mundshme.

Trixa nuk ka dhënë asnjë informacion, por kureshtja e fansave është rritur edhe më shumë.

Kujtojmë që këngëtarja momentalisht është ‘single’ dhe lidhja e fundit për të cilën është përfolur është ajo me Donald Veshajn./abcnews.al