FOTO/Blogerja e njohur bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e djalit

schedule07:45 - 15 Korrik, 2022

schedule 07:45 - 15 Korrik, 2022

Blogerja Negin Mirsalehi është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Maurits Stibbe janë bekuar me një djalë, të cilin e  kanë pagëzuar emrin Sam Eduard. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Negin, përmes një foto familjare të publikuar në rrjetet sociale.

“Sam Eduard Stibbe Mirsalehi. Asgjë nuk krahasohet me këtë dashuri”, ka shkruar blogerja krahas imazhit të ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

Kujtojmë që çifti i njohur, Negin dhe Maurits kanë më shumë se 15 vite bashkë./abcnews.al