FOTO/ Balina e “Big Brother VIP” përfundon në spital, zbulon gjendjen e saj shëndetësore

schedule18:04 - 21 Janar, 2022

schedule 18:04 - 21 Janar, 2022

Opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram. Balina ka publikuar një fotografi nga spitali, duke treguar se është duke marrë serum.

Ajo gjithashtu ka pyetur ndjekësit e saj, nëse do jetë sonte në spektakël apo jo.

Kujtojmë se sonte në nominim janë tre banorë, Einxhel, Donald dhe Beatrix./abcnews.al