FOTO/ Arbana Osmani dhe Sara Hoxha shfaqen në Tiranë, çfarë i bashkoi dy vajzat?

schedule19:38 - 3 Mars, 2021

schedule 19:38 - 3 Mars, 2021

Moderatorja Arbana Osmani dhe reperi Ledri Vula janë miq prej vitesh, por së fundmi edhe Sara gëzon marrëdhënie shumë të mirë.

Çifti janë kthyer nga Gjermania dhe prej ditësh kanë zgjedhur të vizitojnë Tiranën.

 

Sot, Sara është takuar edhe me Arbanën e të dyja kanë nxjerrë shëtitje dy fëmijët e tyre, Diellin dhe Poem Blu-në.

Ka qenë vetë moderatorja, e cila postoi një foto krah Sarës dhe ka shkruar: “Më herët sot duke shëtitur me të bukurën Poem dhe mamanë e saj të mrekullueshme Sarën”./abcnews.al