FOTO/ A e gjeni dot telekomandën?

schedule17:35 - 7 Tetor, 2022

schedule 17:35 - 7 Tetor, 2022

Nëse jeni duke kërkuar për argëtim, atëherë kjo enigmë është për ju. Në këtë ilustrim ka shumë mobilje, kolltuqe, bimë, dekorime, jastëkë… dhe detyra juaj është të gjeni telekomandën. Mesatarisht, njerëzit e gjejnë atë në 40 sekonda. A mund ta gjeni dhe ju brenda këtij afati kohor?

Ende nuk e keni gjetur?

Nëse jeni ende në vështirësi, në fund të ilustrimit, në mes, do të vini re një telekomandë të vogël të zezë. /abcnews.al